jirka@digitaal.cz

724 170 007

DIGITAAL.CZ s.r.o. | IČ 04437527 | DIČ CZ04437527

DIGITAALní komunikace pro profesionály. HR marketing & Event marketing.

…když děláte B2B obchod, není lepší platforma než Linkedin.

O Linkedin s oblibou říkáme, že je to jediná sociální síť, kde byste neměli chybět. Ať jste šéf firmy, manažer, obchodník nebo student.

Jedná se o businessovou platformu, na které máte k dispozici pestrou paletu insider informací, názorů kolegů z oboru, podnikatelské inspirace, ale hlavně, hlavně kontakty. Kontakty na lidi, se kterými se potřebujete propojit. V tuzemsku. I ve světě. A vyhledávat B2B kontakty a následně s nimi pracovat, to v DIGITAALu umíme.

Linkedin marketing

Přidaná hodnota spolupráce s námi

  • Linkedin marketingem se zabýváme od roku 2015
  • soustředíme se na obory jako je strojírenství, aerospace, logistika, technologie, …
  • pracujeme pro velké firmy i lokální lovebrandy
  • naše know-how z různých oblastí on-line marketingu budujeme od roku 2004
  • kompletní servis zacílený na maximalizaci výsledku, který očekáváte
  • v porovnání s jinými náborovými metodami nízké investice a vysoký výkon
  • samostatná a proaktivní spolupráce našeho týmu
  • práce založená na vášni pro vaše podnikání i datech
  • v týmu máme specialisty s certifikáty Linkedin Ads Certified Professional

Co pro vás umíme udělat v rámci marketingu na Linkedin?

01

Propojíme vás na zajímavé lidi

Potřebujete rozšířit svou obchodní síť? Najít nové kontakty? Propojit se s kolegy z vašeho oboru? Dle vašeho zadání umíme na Linkedin najít téměř kohokoliv a vzájemně vás propojit. Máte zájem?

02

Pozveme relevantní lidi na vaší akci

Pořádáte webinář nebo offline konferenci? A potřebujete o ni dát vědět relevantním lidem a zároveň je na akci pozvat? My jsme schopni udělat celou produkci akce od založení Linkedin události až po nalezení relevantních lidí, které na akci pozveme.

03

Propojíme vás na lidi, kteří lajkují váš obsah nebo obsah konkurence

Tvoříte obsah, na který lidé reagují? Nebo snad vaše konkurence tvoří na Linkedin akce, které slaví u sledujících úspěch? Umíme tyto lidi oslovit a propojit vás do spojení 1. stupně, případně je pozvat ke sledování vaší Linkedin stránky.

04

Získáme sledující pro vaší Linkedin stránku (bez využití reklamy)

Děláte skvělé věci. Dokonce o tom dáváte světu vědět na firemní Linkedin stránce, ale počet sledujících se moc nezvyšuje? Linkedin je v tomto tak trochu jiná síť. Sociální interakci si musíte zasloužit. A nebo najít relevantní publikum a umět jej pozvat ke sledování firemní stránky. To pro vás umíme v DIGITAALu zařídit.

05

Oslovíme členy libovolné profesní skupiny

Představte si, že jste firma třeba z oboru farmacie. Vyvíjíte specializovaný produkt a potřebujete, aby se o něm dozvěděli lidé z celého světa, ale jen z vašeho segmentu. A představte si, že takoví specialisté se sdružují v mezinárodní Linkedin skupině, jejíž členy nyní budete umět oslovit a pozvat ke sledování firemní stránky. Nebo si s nimi domluvit online hovor. I toto v DIGITAALu umíme.

06

Pozveme návštěvníky veletrhu na váš stánek

Investovali jste velké peníze do stánku na veletrhu. Posíláte tam své obchodníky a potřebujete, aby si dohodli přímo na veletrhu schůzky? Umíme pro vás najít lidi, kteří se veletrhu účastnili v minulých letech nebo mají v plánu se ho účastnit letos. No a jménem obchodníka umíme tyto lidi oslovit a osobně je na váš stánek pozvat. Bylo by to fajn?

07

Rozjedeme PR komunikaci na vaší firemní stránce

Když děláte skvělé věci, musí se o nich svět dozvědět. A je jedno, jestli to jsou obchodní partneři nebo potenciální zaměstnanci. Prostě, my v DIGITAALu posilujeme pozitivní obraz vaší společnosti. Na sociálních sítích a zejména na Linkedin. Takže sestavíme obsahový plán a začneme váš již tak pozitivní obraz ještě znásobovat. Aby obchodní partneři věděli, co přesně děláte, a abyste pro nové zaměstnance působili jako magnet. Děláme DIGITAALní PR. Na Linkedin.

08

Naučíme vás, jak lépe hledat leady na Linkedin

Jste HR nebo ostřílený obchodník s mezinárodním přesahem? Nemáte problém se sebeprezentací a milujete technické vychytávky? Chcete svůj obchod trochu inovovat? Pak tu pro vás máme Linkedin trénink. 2-3 hodinový, ryze praktický, blok, ve kterém vás naučíme vyladit si svůj osobní profil jako hvězda. Ale hlavně vás naučíme hledat leady. Na Linkedin i na dalších sociálních sítích. Zajímá vás Linkedin trénink?

09

Dodáme vám kontakty na relevantní kandidáty na pracovní pozici

Vy definujete pracovní pozici, kterou potřebujete obsadit. My sestavíme profil kandidáta a jeho personu. Následně vybereme vhodné platformy. Připravíme kreativy a textace. Po schválení spustíme náborovou kampaň a podle reálných dat a vašich postřehů kampaň dále ladíme. Výstupem jsou pro vás kontakty na konkrétní lidi, kteří na kampaň sami reagovali.

Jsme džiteli certifikátu certifikat

Kdo využívá služby Linkedin marketingu?

Tady pomáháme s Linkedin marketingem.

HRko logo